Celtniecība

SIA „INTECO WOOD” veic visa veida celtniecības darbus no nulles līdz atslēgai: sākot no pasūtītāja ieceres par to, kādai jāizskatās jaunbūvei, līdz tās projektēšanai, ko veic mūsu Uzņēmums, un turpmākai celtniecībai kompleksā ar visiem apdares darbiem un apkārtējās teritorijas labiekārtošanu. Uzņēmums ir sertificēts celtniecības uzņēmums, kam raksturīga strauja attīstība. Uzņēmums veic visa veida celtniecības darbus, kā arī ir uzkrājis pietiekami lielu pieredzi dažādas nozīmes ēku celtniecībā, kā arī kultūras un vēsturisku objektu restaurācijā un rekonstrukcijā. 

SIA “INTECO WOOD” ir sava kokzāģētava, kas piedāvā dažāda veida zāģmateriālus, kā arī galdniecības cehs. Sniedzot savus pakalpojumus, uzņēmums garantē kvalitāti un precizitāti, ko spēj nodrošināt uzņēmuma darbinieku pieredze un padziļinātas zināšanas.

Mūsu uzņēmumā strādā pieredzējuši celtnieki, arhitekti, būvuzraugi un būvdarbu vadītāji, galdnieki un restauratori, kuriem ir augstākā un vidējā- tehniskā izglītība, un kuri kvalitatīvi veic jebkurus celtniecības darbus.

Veicamo darbu sarakstā ietilpst viss celtniecības darbu komplekss, sākot no projektēšanas, celtniecības, apdares, koka un metāla konstrukciju izgatavošanas un uzstādīšanas. Visi minētie darbi tiek veikti pašu spēkiem, pieaicinot apakšuzņēmējus tikai specifiskiem darbiem.

Mūsu uzņēmumam ir visa tehniskā bāze un nepieciešamā pieredze, lai veiktu celtniecības, remonta un montāžas darbus, kā arī rekonstrukcijas un restaurācijas darbus.

Mūsu uzņēmumam ir visa tehniskā bāze un nepieciešamā pieredze, lai veiktu celtniecības, remonta un montāžas darbus, kā arī rekonstrukcijas un restaurācijas darbus.

Vienmēr cenšamies ietaupīt pasūtītāja līdzekļus, izmantojot ekonomiskas remonta un celtniecības tehnoloģijas. 

Galvenais uzņēmuma SIA „INTECO WOOD” mērķis ir nodrošināt kvalitāti celtniecībā un ražošanā. Tāpēc mēs rūpīgi izvēlamies izejvielu un materiālu piegādātājus, kā arī nodrošinām savu darbinieku kontroli.

Mūsu paveiktie darbi

SIA "INTECO WOOD" veica darbus kā apakšuzņēmējs Rēzeknes Augstskolas Inženieru fakultātes būvniecības procesā 2013.-2014.g

Koka karkasa mājas

Ielu labiekārtošana

Atbalstsienu izbūve

Industriālās grīdas, rukuma šuvju iestrāde

Rēzeknes pašvaldības garāžu rekonstrukcija

Industriālo grīdu ierīkošana

Bērzgales vidusskolas sporta zāle

Rēzeknes 5.vidusskolas virtuves bloka remonts

Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde

Notekcauruļu aizsargu izgatavošana un uzstādīšana